Özel Tasarım Tulum

Tüm gözler parlak ve dantel detaylı şık tulum elbiseleri ile üzerinizde olacak. Sezon renkleri, kaliteli kumaşlarla seveceğiniz tulum elbiselerinizle buluşuyor.

Bayan Tulum
Tulum modelleri son yıllarda kadınların gardırobundaki en önemli parçalardan biri olmaya başladı. Tek bir parçayla çevrenizin yıldızı olmayı sevenlerdenseniz, hem pratik hem de farklı stillere sahip Stil Moda Evi tulum tasarım modellerini görmek için davetlisiniz.

Tulum giymenin en iyi yanlarından biri belki de mevsime bakmaksızın ulaşabileceğiniz farklı modellere sahip olmaktır. Uzun ya da kısa tulumları yaz aylarında tercih ederken, uzun kollu tulumlar ve birçok farklı aksesuarlarla yaratıcı kombinasyonlar oluşturmak için farklı tulumları tercih edebilirsiniz. Bu noktada iş tamamen zevkinize, moda anlayışınıza ve cesaretinize bağlıdır. Stil Moda Evi sizin tarzınıza göre tulum modelleri tasarlıyor

Moda dünyasında görebileceğiniz tulum modelleri oldukça fazladır; Geniş bacak, tek kol veya fırfırlı olsun, düz veya baştan aşağı desenli olsun tulum bulabilirsiniz. Stil Moda Evi, tulum modellerinin çeşitliliğine bakarak aklınızdaki tulumu bedeninize göre tasarlar ve bunu şıklığınıza yansıtır.

Abiye Tulum Modelleri
Başka bir konu da abiye tulum modelleridir. Uzun modelleri klasik olarak buluyorsanız, arada bir farklı modeller denemek isterseniz, gece için uygun bir kumaştan dikilen tulum giyebilirsiniz.

Stil Moda Evi’nde, gerek bedeninize sağladıkları rahatlık ve en çok zahmetsiz bırakan modeller ile onlarca tulum sizi bekliyor.

WhatsApp ile anında iletişim

Whatsapp numaramız
0532 790 19 94

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X
Hemen Ara