Özel Tasarım Nişan Elbiseleri

Düğün öncesi en önemli olaylardan biri, söz ve nişan törenleridir. Söz ve nişan törenleri, ilişki ve aile geleneklerine göre değişir. Bu özel günler için bazen ev ortamları tercih edilir, bazen de salon veya bahçe gibi açık alanlar kiralanır. Düğün daveti gibi kalabalık olmasa da, günün anlamını ve önemini herkes için çok önemlidir.

Farklı günlerde veya aynı gün içinde yapılacak söz ve nişan törenlerinde giyeceğiniz elbise veya kıyafet hakkında hiçbir fikriniz yoksa Stil Moda Evi, özel tasarım nişan elbiseleri size kurtarıcı fikirler sunar.

Söz Nişan Bir Arada, Ne Giyebilirim?
Söz ve nişanın bir arada kutlanması, son zamanlarda sık sık tercih edilmeye başlayan konseptlerden biri. Durum böyle olunca, gelin adayı olarak aklınız biraz karışıyor olabilir. Söz kıyafeti kadar sade ve klasik; nişan abiyesi kadar da gösterişli bir kıyafet olmasın istiyor olabilirsiniz.

Nişan ve söz kutlanmalarında çok sade ve klasik nişan elbiseleri modellerine sahip olmak isteyebilirsiniz. Bunun için Stil Moda Evi’ne ulaşabilirsiniz.

Nişan elbiseleri, abiyeler kıyafetler arasında en gösterişli olanıdır. Beğendiğiniz elbiselerin görünümünü, birkaç ayrıntıya dikkat ederek sade bir hale getirebilirsiniz.

Stil Moda Evi, gösterişli ama aynı zamanda sade olmak için size açık tonlarda, boyundan bağlı krep elbise ile dilediğiniz görünümü elde etmenizde yardımcı olabilir.

Nişan Abiyesi Modelleri Nasıl Olmalı?
Nişan, söze göre daha eğlenceli ve hatta müzikli olarak organize edilen geleneksel düğün aşamalarından biri. Aile içi ve ev ortamında planlanan nişan konseptleri, tıpkı söz konsepti gibi mütevazi bir şekilde gerçekleşiyor. Fakat işin içine müzik girince ve mekan seçimi evin dışına çıkınca, kıyafetinizde de tıpkı organizasyondaki gibi bir değişikliğe gitmenizi öneririz.

Nişan, eğlenceli ve hatta organize edilmiş geleneksel düğün aşamalarından biridir. aile içi ve ev ortamında planlanan nişan törenleri, tıpkı söz törenleri gibi, mütevazi bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Fakat müzik işin içine girdiğinde ve mekan seçimi evin dışına çıkılınca, elbiselerinizde de organizasyonda da olduğu gibi değişiklik yapmanızı öneririz. Bu konuda Stil Moda Evi’ni arayabilirsiniz.

WhatsApp ile anında iletişim

Whatsapp numaramız
0532 790 19 94

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X
Hemen Ara