Hakkımızda

Stil Moda Evi, moda sektöründeki en son trendleri yakından takip eder. Müşterilerine en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlar. Müşterisiyle bir bütün olarak hareket etmeyi ilke edinen Stil Moda Evi, İstanbul Küçükçekmece ilçesi Sefaköy’de hizmet vermektedir. Stil Moda Evi, elbise diken terziler arasında abiye, ferace, elbise, tunik, tesettür, şal, takım modelleri Hırka, etek, pantolon, elbise ve gömlek modelleri, kişiye özel tasarım ve dikimi ile fark yaratıyor.

Stil Moda Evi, uzun yıllar tekstil ve moda sektörde edinmiş olduğu tecrübesi, sürekli gelişen ve kendini yenileyen yapısı ile İstanbul Küçükçekmece ilçesinde hizmet vermektedir. Stil Moda Evi, kendi atölyesinde en trend ferace, tunik, elbise ve abiye modelleri gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Stil Moda Evi kataloğundaki abiye, ferace, elbise, tunik, tesettür, şal ve takım modellerini satın alabileceğiniz gibi sipariş vererek de eğer isterseniz diktirebilirsiniz. Stil Moda Evi, gerekli bütün kolaylığı siz müşterilerine sağlamaktadır.

Sizlerin isteğine göre tasarlanmış abiye, ferace, elbise, tunik, tesettür ve takım modelleri ölçülerinize ve vücut özelliğinize uygun kalıp teknikleri kullanılarak mükemmel ve kusursuz modeller olarak tasarlanmaktadır.

Eğitimli ve kalifiye personelleri ile Stil Moda Evi, özel tasarım çalışmalarıyla üstün kalite ve geniş model yelpazesi sunmaktadır. Stil Moda Evi‘nde, her zevke uygun ve her bütçeye uygun özel tasarımlar bulabilirsiniz. Abiye, ferace, elbise, tunik, tesettür ve takım modelleri hakkındaki fiyatlarımız ve modellerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Stil Moda Evi, aynı zamanda ütü, pantolon paça dikimi, çeşitli giysi tamirat ve tadilat işleri de yapmaktadır

Not : Size daha iyi hizmet verebilmemiz için gelmeden önce randevu alınız.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X
Hemen Ara